Extrakt Malinový ketón.

Autor: Vladimír Giač | 21.11.2012 o 13:58 | (upravené 21.11.2012 o 14:22) Karma článku: 12,72 | Prečítané:  5606x

 Ak patríte k tým, čo sa usilujú likvidovať svoju nadváhu a či sa vrátiť na váhu z čias, keď Vám boli šaty, ktoré máte ešte stále odložené v šatníku, nemali by ste prehliadnuť na spodku blogu jeden z odkazov na tému schudnutie.

       Odkazu „Maliny spaľujú tuk“ som neodolal.  Po načítaní webovej stránky  sa do mňa dostáva: „Reportérka Helen Hasman skúma produkt na chudnutie, ktorý rýchlo získava popularitu v USA a po celom svete”  najprv odborné zdôvodnenie a potom popis priebehu chudnutia . Šesťnásť kilov za 4 týždne.  Áno správne čítate.  Mihol sa mi v pamäti aj iný prípravok v tabletkách, ktorý som čítal len prednedávnom, avšak na rozdiel od malín, bol na báze čohosi pre mňa nezapamätateľného.  Spoločné  majú akurát to, že nemusíte meniť životosprávu a chudnutie ide jedna radosť.

     Ako som tak čítal onen článok o Malinovom ketóne v snahe zistiť, čo  koštuje ten zázrak, ku koncu sa mi do textu miešali znaky z azbuky.  K cene som sa síce nedostal, ale zato  k záverečnej poznámke editora.

POZNÁMKA EDITORA: Po obmedzenú dobu Oficiálny dodávateľ Malinového Ketónu™ súhlasil s poskytnutím špeciálnej akcie pre našich čitateľov. Je spojená so 100% garanciou schudnutia alebo vrátenia vašich peňazí.

POSLEDNÝ DEŇ: Vzhľadom k vysokému dopytu čitateľov a klesajúcim zásobám, táto akcia skončí vo utorok, 20 november, 2012

 

Zúfate, že ste si to nevšimli skôr?  Nezúfajte!  To som si len zle zapamätal. Keď sa na to pozerám dnes, je tam „streda, 21 november 2012“ . Je to logické, nie?  Dnes je predsa streda.

 

     Ono s tými malinami to bude pravda. Mám malinový záhon a ten je priam očkovaný na to, že stále je v ňom nejaká burina. Pokiaľ som tam robil poriadok, išla mi váha dolu.

Nebolo to síce 4 kilá za týždeň, ale pri trhaní buriny z kvetinového záhona je to najviac 10 dekov.  Pri malinovom záhone sa dá hovoriť o kilograme.  Ak si to chcete sami overiť, len sa pustite  do buriny. V malinovom záhone, pochopiteľne.  Že sa teraz nemáte kde dostať k malinovému záhonu s burinou a do Vianoc by ste chceli zhodiť.  Ľahká pomoc.  Mám taký  k dispozícii. Kým nebolo mokro, som sa k nemu nedostal.  O burinu nie je v ňom žiadna núdza.  

 

Odtučňovacia kúra na mojom malinovom záhone je bezplatná.

Je to  akciová cena a akcia končí zajtra. Preto rozhodnutie neodkladajte a prihláste sa už dnes.

 

Iste máte pre mňa pochopenie, že to neupresňujem aj dátumami.  Ale, nemali by ste ma za blázna, keby som  ich každý deň prepisoval kvôli vaším prebytočným kilám?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?